Prijzen
| 30-34 personen | € 64,50 | |
| 35-39 personen | € 59,00 | |
| 40-44 personen | € 58,00 | |
| 45-49 personen | € 54,50 | |
| 50-54 personen | € 52,50 | |
| 55-62 personen | € 50,00 |
Inclusief
- Vervoer per luxe touringcar
- Entree en rondleiding museum Speelklok
- 2x Koffie met een Muffin
- Koffietafel in Vleuten
- Rondrit langs de Vecht
- Entree/rondleiding Kasteel Sypesteyn (1 uur)
Museum Speelklok en de Utrechtse Vecht
Met veel munten kun je prachtige buitenplaatsen bouwen en grote kastelen! Dat kunt u vandaag zien tijdens een mooie toeristische rit langs de Utrechtse Vecht.
Eerst bezoekt u de stad Utrecht, waar u een bezoek brengt aan het schitterende Museum Speelklok. Dit museum is gevestigd in het mooie monumentale Middeleeuwse Buurkerk. U wordt hier rondgeleid met muziek: de instrumenten spelen van Mozart tot Marco Borsato en van Weense wals tot hip hop op instrumenten van de late Middeleeuwen tot vandaag.
Nieuwsgierig naar het vakmanschap van de restauratoren? Bezoek dan het Restauratieatelier.
Het Restauratieatelier ligt op 2 minuten loopafstand van het museum. Het atelier heeft aangepaste openingstijden.
Na dit museum bezoek volgt de lunch in Vleuten, een klein plaatsje even buiten Utrecht. Na de lunch maakt u een rondrit langs de Utrechtse Vecht, de rivier waaraan in de 17e en 18e eeuw de rijke Amsterdamse kooplieden hun prachtige buitenplaatsen lieten bouwen. De route eindigt bij de Loosdrechtse Plassen bij het Kasteel Sypesteyn. Onder begeleiding van een gids bezoekt u dit zeer mooi gelegen kasteel, dat in bezit is van een collectie zilverwerk. Ook de tuin van dit kasteel is een wandeling meer dan waard.
Tip: In plaats van het bezoek aan kasteel Sypesteyn kunt u er ook voor kiezen om een rondvaart op de Vecht te maken. Vraag vrijblijvend naar de prijzen en mogelijkheden.
Programma
08.00 uur Vertrek vanaf uw opstapplaats
10.00 uur Ontvangt is museum Speelklok met koffie en een Muffin.Daarna bezoek museum
12.00 uur Einde bezoek museum en transfer naar Vleuten
12.30 uur Koffietafel in Vleuten
14.00 uur Aanvang rondrit langs de Utrechtse Vecht
15.30 uur Bezoek Kasteel Sypesteyn
17.00 uur Einde bezoek en transfer huiswaarts
18.30 uur Aankomst bij uw opstapplaats
Tijden zijn bij benadering en afhankelijk van uw opstapplaats


